Projekt: Niepołomicka Planszówka 2021

Projekt: Niepołomicka Planszówka 2021

Jeśli… masz co najmniej 13 lat i nie więcej niż 19 ( jesteś urodzony w latach 2002-2008). Chcesz poznać lepiej swój region (Niepołomice i okolice!). Chcesz ciekawie spędzić wolny czas wśród fajnych ludzi i chcesz być współautorem gry planszowej o tematyce lokalnej, to właśnie Ciebie szukamy!

Zgłoś swój udział (do 31 stycznia) w projekcie „Niepołomicka Planszówka 2021” realizowanym przez Fundację Cor Meum w Niepołomicach.

Napisz maila o tytule „Niepołomicka Planszówka 2021” na kontakt@cormeum.org.pl i napisz w nim swoje imię, nazwisko, numer telefonu i rok urodzenia. Dopisz na zakończenie: Wyrażam chęć na udział w Projekcie Niepołomicka Planszówka 2021 i proszę o kontakt telefoniczny.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami, które będziemy zapraszać na spotkanie rekrutacyjne.

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA !

Co będziemy robić? Będziemy tworzyć od podstaw grę planszową o Niepołomicach, dobrze się bawić i spędzać czas w gronie rówieśników.

Projekt „Niepołomicka Planszówka 2021” prowadzony jest w ramach Programu Równać Szanse Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności administrowany przez Polską Fundację Dzieci i Młodzieży.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *