Mamy komu dziękować!!! ;)

Mamy komu dziękować!!! ;)

Rok 2023 był dla naszej Fundacji udany pod wieloma względami. Będąc niewielką organizacją, coraz śmielej wchodzimy w niepołomicką (i nie tylko) społeczność. Naszym nieformalnym przewodnikiem jest Małgorzata Juszczyk, której przedstawiać nie trzeba nikomu. To do niej kierujemy swoje pierwsze podziękowania. Gosiu to dzięki Tobie Drużyna Szlachetnej Paczki mogła ofiarować naszym podopiecznym z Hospicjum Domowego piękne i bardzo potrzebne prezenty. Radość w rodzinach była tak ogromna, że łzy wzruszenia polały się w niejednym domu.

Mamy swoich stałych pomocników Świętego Mikołaja – od lat Szkoła Podstawowa im. Jana Twardowskiego w Kłaju robi dla naszych pacjentów hospicyjnych stroiki świąteczne. Ta świetna inicjatywa daje ludziom przewlekle chorym odrobinę świątecznej radości. Po raz kolejny Szkoła nr 1 w Niepołomicach przekazała nam piękne kalendarze adwentowe, a świetlica kartki dla dzieci i dorosłych. To, że dzieci przygotowały z wielką starannością te świąteczne cudeńka wzrusza najbardziej.

Firma Silgan White Cap Polska Sp. z o.o. jest z nami już od kilku lat. W tym roku zostały przygotowane paczki ze słodyczami i potrzebnymi artykułami przemysłowymi oraz darowizną pieniężną.

Firma Excellent SA Centrala obdarowała kabiną prysznicową podopieczną z naszego hospicjum. Kabina jest naprawdę wysokiej jakości i znacznie ułatwiła codzienne funkcjonowanie chorej.

Wśród naszych pomocników znalazł się też Klub Piłkarski Puszcza Niepołomice. Piłkarze przekazali naszej fundacji piłkę z autografami. Piłka została wystawiona na aukcje, wylicytowana, a fundusze przeznaczone na rehabilitacje dzieci.

Serdeczne podziękowania należą się także Pani Joannie Kocot i Urzędowi Miasta i Gminy Niepołomice za udostępnienie nieodpłatnie sali w Małopolskim Centrum Dźwięku i Słowa. Dzięki Nim Pacjenci z Oddziału Psychiatrycznego Rehabilitacyjnego z Łężkowic mogli zaprezentować nam swoje przedstawienie pt. „ Idzie jesień” szerszej publiczności. Widownia była pełna a nasi artyści wielce usatysfakcjonowani.

Wszystkim Darczyńcom oraz Pomagającym Fundacji CorMeum bardzo dziękujemy. Prosimy o Wasze dalsze wsparcie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *