Finał Planszówki ! Zagrajmy razem

Finał Planszówki ! Zagrajmy razem

Finał „Niepołomickiej Planszówki” już lada chwila ! W związku z tym, ZAPRASZAMY WSZYSTKICH zainteresowanych, lubiących grać w gry planszowe na happening promujący naszą grę – 16 lipca, w Parku Miejskim w Niepołomicach. Przyjdź, weź koleżankę, kolegę i baw się dobrze J W trakcie wydarzenia autorzy gry przybliżą reguły gry i zaprezentują efekty swojej pracy. Każdy będzie mógł pograć i zapoznać się ze scenariuszem i fabułą gry. Uchylając rąbka tajemnicy… gra jest ekonomiczno-wojenna, a całość toczy się w średniowieczu… J Resztę szczegółów zdradzimy już w piątek !

Warto tutaj przypomnieć, że projekt „Niepołomicka Planszówka 2021” realizowany jest przez Fundację Cor Meum przez grupę młodzieży, która od samych podstaw kreowała grę o Niepołomicach i okolicach. Z początku zadaniem było zebranie informacji o ziemi Niepołomickiej – takich faktów, które miały wartość dla gry, a przy tym grupa utrwalała także wiedzę o średniowieczu.

Fotorelacja z przebiegu warsztatów jest do obejrzenia w „aktualnościach”.

Projekt „Niepołomicka Planszówka 2021” jest finansowany przez Polsko – Amerykańską Fundację Wolności oraz Polską Fundację Dzieci i Młodzieży.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *